SANATSAL BİLGİ WEB SİTESİ


Sanatsal Bilgi öğrencilerin eğitimine yardımcı olmak, anlamakta zorlandıkları konularda yardımcı olmak, derslerinde kendilerini ilerletmelerini sağlamak ve alternatif bilgi kaynağı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla derslerine yardımcı tarzda hazırlanmış bir web sitesidir.

Sanatsal Bilgi bu hizmeti verirken herhangi bir kâr amacı gütmez. Sanatsal Bilginin ticari bir çıkar veya kâr amacı yoktur. Sanatsal Bilgi derslerin içeriği hakkında özet bilgiler sunar. Sonrasında ise konunun kavranması ve anlaşılması için bol çözümlü örnek ve çözümlü testler sunar. Öğrencilerin zorlandıkları konular üzerine yoğunlaşır ve bu konuları rahatlıkla anlayabilmeleri için konuya birçok yönden yaklaşım yapar. 

Sanatsal bilgi bir yandan öğrencilere dersleri için ek kaynak görevi görürken, diğer yandan da bilgisayar yazılım ve kodlaması ile ilgili olarak ülkemizde eksik olan ileri derecede kaynak sorunu ortadan kaldırmaya ve yazılım işinin anlaşılmasına, sevilmesine yardımcı olmaya çalışır. Türkçe kaynağı nerdeyse hiç bulunmayan konularda Türkçe kaynak yayınlar.

Sanatsal Bilgi telif haklarına saygı duyar. Kişi ve kurumlara ait bilgi ve materyallerin izinsiz kullanımına karşıdır. İnsana saygı, onun insanlara faydalı eserlerine de saygı duymayı gerektirir.

 Bu sitede yayınlanan bilgi, resim, belge ve diğer materyaller izinsiz kullanılamaz. Telif hakkı ihlalinde bulunulduğunu öne süren kişi veya kurumlar iletişim adresinden veya iletişim formu ile bizimle irtibata geçebilirler. Bu durumda söz konusu içerik incelenecek ve kendilerinin daha önce yayınlanmış bir eserleriyle benzerlik bulunup bulunmadığına bakılacak ve telif ihlali sorunu varsa o kısım çıkarılacaktır.


HUKUK İLE İLGİLİ BİLGİLER İÇİN HUKUK BÖLÜMÜ SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.


ILETISIM FORMU
Adı
Soyadı
Mail Adresi
Telefon Numarası
Adresi
Mesajınız
COPYRIGHT© HER HAKKI SAKLIDIR
Sitede Yer Alan Bilgi Belge Ve Materyallerin İzinsiz olarak Kopyalanması ve Alıntılanması Yasaktır

SANATSAL BILGI