SANATSAL BİLGİ HUKUK BÖLÜMÜ

Sanatsal Bilgi web sitesi 4 yıllık lisans eğitimi ve yüksek matematik, yüksek fizik derslerini almış eğitim gönüllüleri tarafından hazırlanmaktadır. Site ağırlıklı olarak matematik ve fen bilgisi derslerini vermektedir. Bunlarla birlikte bilgisayar kodlaması dersleri ve genel kültür nitelikli bilgilerde yer alır.

Sanatsal Bilginin hedefi öğrencilerin fazla aramaya ve uğraşmaya gerek duymadan anlamakta zorlandıkları konuları rahatça anlayabilmelerini sağlamak, öğrencilere eğitimi sevdirmek, kendilerini geliştirmelerini sağlamak ve ihtiyaç duydukları ek materyalleri sunmaktır.

Sanatsal Bilgi sitesinde yer alan bilgi ve belgeler öğrencilere ücretsiz olarak sunulmakta herhangi bir ücret istenmemekte ve ticari kazanç amacı güdülmemektedir. Sanatsal Bilgi tüm bunları yaparken kişi ve kurumların herhangi bir hakkının ihlal edilmemesi için azami özen göstermiştir.

Sitede sınıflara ve sınavlara yönelik içerikler hazırlanırken güncel müfredat göz önünde bulundurulmuş ve bu konuların müfredata uygun olmasına dikkat edilmiştir. Ancak sitede öğrencilerin ders kitaplarında bulunmayan ve sınav kapsamlarına girmeyen fakat öğrencilerin işledikleri konularla alakalı olan ve öğrencilerin kendisini geliştirmesini ve bilgilerini ilerletmelerini sağlayacak içerikler de mevcuttur.

Sitede yer alan matematik, bilgisayar ve elektrik menüleri altındaki tüm ders konuları herhangi bir kaynaktan yararlanmadan hazırlanmıştır.

Fizik, kimya ve biyoloji konularında sınırlı konularda kaynaklardan yararlanma yoluna gidilmiştir. Ancak bu konular zamanla değişen ve gelişen konulardır. Bu yararlanma alıntı şeklinde olmayıp çeşitli yerli ve yabancı kaynağın incelenerek değerlendirilmesi ve kendi bilgilerimizle kaynaştırılması şeklindedir. Bu durum kaynak göstermeyi imkânsız kılmaktadır.

Bununla birlikte telif hakkı iddiasında bulunan kişi ve kurumlar kaynak göstererek bizden bir konunun çıkarılması talebinde bulunabilirler. Söz konusu talep incelenecek ve gerek görülürse o konu kaldırılacaktır.

Konu ile ilgili olarak aşağıda yer alan iletişim formu doldurularak bize gönderilebilir veya mail adresimizle irtibata geçilebilir. İletişim formu ile gelen kayıtlar veritabanımızda, arşivlerimizde ve mail adreslerimizde kayıt altına alınarak korunur.

Sanatsal Bilgi diğer kurum ve kişilerin haklarını ihlal etmemeye çalışırken aynı zamanda kendi haklarını da koruyacaktır. Sitede yer alan bilgi, belge ve dökümanların herhangi bir şekilde alıntılanması ve kopyalanması yasaktır. Bu gibi durumlarda yasal yollara başvurma hakkımız saklıdır.

SAYGILARIMIZLA
  SANATSAL BİLGİ


  sanatsal@sanatsalbilgi.com


 
ILETISIM FORMU
Adı
Soyadı
Mail Adresi
Telefon Numarası
Adresi
Mesajınız
COPYRIGHT© HER HAKKI SAKLIDIR
Sitede Yer Alan Bilgi Belge Ve Materyallerin İzinsiz olarak Kopyalanması ve Alıntılanması Yasaktır

SANATSAL BILGI